Colorată, veselă și cu flori în păr, comunitatea #BicicleteCochete a străbătut azi Sibiul, admirată și aplaudată de trecători. Bicicletele, iile și florile au ajuns în Muzeul în aer liber și… bucurIA e… în floare.
Priviți și n-o să vă mai luați ochii de la așa ceva! Vorba-ceea: ce-i frumos, și lui Dumnezeu îi place!
Sursa foto: IA SIBIU
