Write a comment

 

 STADION

Din pricina lucrărilor de modernizare a Stadionului Municipal Sibiu, echipa noastră va fi nevoită să joace din nou meciurile de pe teren propriu pe o altă arenă.

„Suntem bucuroși să vă anunțăm că aceasta va fi Stadionul Gaz Metan din Mediaș! Așadar, rămânem în județul Sibiu, la vecinii noștri de la Gaz Metan, până la finalul acestui sezon competițional, 2020-2021”, tranmsit reprezentanții clubului sibian.

Pe această cale, A.F.C.Hermannstadt, prin domnul președinte Claudiu Rotar, transmite mulțumiri conducerii Clubului Sportiv Gaz Metan Mediaș, domnului președinte Valentin Iordănescu, pentru înțelegerea de care s-a dat dovadă și pentru sprijinul pe care îl asigură astfel dezvoltării fotbalului #SIBIAN!

ATENȚIE: Primul meci pe care echipa noastră îl va disputa în noua locație va fi în următoarea etapă de Liga 1, pe 18.10.2020, ora 18:45, contra celor de la U.T.A. Arad.

 

Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest