ROMÂNIA FIERBE! Pentru București se vehiculează cifra de aproximativ 100.000 de protestatari în fața Palatului Victoria

Protestele iau amploare! Numară absolut impresionant de protestatari în fața sediului Guvernului și reprezentanții televiziunilor transmit că vin alți și alți oameni către zona protestelor.

E totul plin. Și în țară, în marile orașe, sunt mii de protestatari. Pare, fără exagerare, începutul unei noi revoluții.

Se vorbește acut de posibila cădere a Guvernului, se vorbește despre faptul că din mulțime s-a aruncat ceva petarde, fără, însă, a provoca incidente majore.

În acest moment, CIRCULAȚIA METROULUI A FOST BLOCATĂ la stația Victoria.

Țara este în IMPAS.

Se vehiculează ideea că, în toată țara, sunt peste 300.000 de oameni în stradă.

 

 

 

foto: B1.ro

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele articole

Alte articole

Pietrele și… poveștile lor vin să fascineze Sibiul!

„Nu orice piatră este doar o piatră!" În perioada...

Din aceeași categorie

Categorii populare