SB: Iliesiu a demisionat din Comisia de anchetare a interceptarilor!

Parlamentarul sibian, Sorin Iliesiu, a demisionat din cadrul comisie speciale de anchetare a eventualelor interceptari ilegale. Anuntul a fost facut de catre organizatia PNL Sibiu.

Senatorului sibian i s-au alaturat si alti trei colegi liberali.

"Senatorul Sorin Ilieşiu, caruia i s-au alaturat colegii liberali,  Sorin Rosca Stanescu, Corneliu Dobritoiu, si Victor Ciorbea, si-a dat demisia din Comisia speciala de anchetare a eventualelor interceptari ilegale in contextul refuzului dat de PSD, prin Presedintele Comisiei speciale de ancheta, de a-l audia pe judecătorul roman, Corneliu Barsan la CEDO", se arata intr-un comunicat de presa al PNL Sibiu.

Demisia din cadrul comisie speciale de anchetare a interceptarilor a fost depusa ieri.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele articole

Alte articole

ALERTĂ LA MEDIAȘ! Scăpări de gaze pe strada Ighișului!

IPJ SIBIU informează: La această oră, traficul rutier este...

Mediașul îmbracă haine de sărbătoare: Trei zile de concerte, tradiții și distracție la „Zilele Mediașului”

Municipiul Mediaș se pregătește să devină epicentrul distracției și...

Din aceeași categorie

Categorii populare