LA DUBLU: Doi sibieni fără permis depistați de polițiști pe raza localității Nou

Aseară, în jurul orei 21.00, pe raza localității Nou, doi sibieni, (de parcă s-ar fi vorbit între ei!) în vârstă de 18, respectiv 38 de ani, au fost identificați la volan deși nu dețin permis de conducere eliberat pentru nicio categorie de autovehicule.

 

Ca urmare, pe numele lor s-au întocmit dosare de cercetare penală privind săvârșirea infracțiunii de conducere fără permis, conform art. 335 aliniatul 1 din Codul Penal.

Așadar, nimeni nu are ce căuta la volan FĂRĂ PERMIS!

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele articole

Alte articole

Solme Olmo Arvedi, ÎN PREMIERĂ la TCS!

Organizatorii TCS anunță că echipa Solme Olmo Arvedi vine...

Ce caută acolo și… ce aduce președinta CJ Sibiu de la Odorheiu Secuiesc?

„Astăzi sunt la Odorheiu Secuiesc pentru una dintre acele...

Din aceeași categorie

Categorii populare